تبلیغات
مهندسی شیمی علوم و تحقیقات فارس ورودی 89
مهندسی شیمی علوم و تحقیقات فارس ورودی 89
ای که با نامت جهان اغاز شد..وبلاگ ما هم با نامت باز شد 
قالب وبلاگ

 

 

 

 

 

کلاس های تربیت بدنی تمام اساتید از تاریخ 14/1/90 تشکیل می گردد.

کلاسهای سرکار خانم ابراهیم زاده ار تاریخ 14/1/90 تشکیل می گردد

درس الکترونیک صنعتی آقای مهندس قیصری از ساعت ۱۰:۱۵ - ۷:۴۵ شنبه به ۱۰:۱۵ - ۷:۴۵ روز پنجشنبه منتقل شده است. دانشجویانی که روز شنبه درس گرفته اند آنرا حذف نمایند.

مهلت ثبت نام دانشجویان تکمیل ظرفیت مقطع کارشناسی ارشد تا تاریخ 17/12/89 می باشد.

 

کلاسهای آقای دکتر محمد رضا صالحی زاده از 14/12/1389 لغایت 22/12/1389 تشکیل نمی گردد .کلاسهای جبرانی ایشان در تاریخهای چهارشنبه 17/1/1390 و 24/1/1390 و پنج شنبه 18/1/1390 و25/1/1390 تشکیل

می گردد.

متن خبر

کلاسهای آقای دکتر گرامی از تاریخ 8/12/89 لغایت 23/12/89 تشکیل نمی گردد و کلاسهای جبرانی ایشان در تاریخ های شنبه 17/1/90 و 24/1/90 و یکشنبه 18/1/90 و 25/1/90 و سه شنبه 27/1/90 تشکیل می گردد. 

دانشجویان کلیه رشته های مهندسی برای انجام کلیه امور آموزشی به معاونت آموزشی دانشکده ،آقای دکتر درخشنده حقیقی( ساختمان 6 اتاق605) مراجعه فرمایند و کلیه رشته های دیگر برای امور جاری آموزشی به آقای دکتر       ثروت خواه معاونت آموزشی دانشکده علوم مراجعه فرمایند.

جهت انجام انتخاب واحد نیمسال دوم90-89 بایستی شهریه ثابت و بدهکاری از قبل را یک هفته مانده به انتخاب واحد واریز نمایند

 

جلسه معاونین پژوهشی منطقه یک دانشگاه آزاد اسلامی به میزبانی واحد علوم و تحقیقات فارس و با حضور دکتر رهنمای رود

 متن خبر 

       جلسه معاونین پژوهشی منطقه یک دانشگاه آزاد اسلامی به میزبانی واحد علوم و تحقیقات فارس و با حضور دکتر رهنمای رودپشتی معاون پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی ،دکتر احدی معاون آموزشی و رئیس منطقه یک دانشگاه آزاد اسلامی ، دکتر حسین زاده لطفی معاون پژوهشی واحد علوم و تحقیقات تهران،دکتر اکبری معاونت اداره کل امور پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی و حاج شجاعی فرد دبیر منطقه یک دانشگاه ، دکتر اسدی رئیس واحد علوم و تحقیقات فارس ، زارع رئیس شورای پژوهشی منطقه یک، معاونین پژوهشی واحدهای دانشگاهی منطقه یک و دیگر مسئولین برگزار گردید. در ابتدا دکتر اسدی ضمن خیر مقدم به حاضرین در جلسه، بیوگرافی کاملی از واحد را تشریح وفعالیتهای پژوهشی واحد مطبوعه خویش را بر شمرد. در ادامه دکتر احدی از مهیا کردن فضای دانشگاه در خصوص روی آوردن دانشجویان به نوشتن مقاله با همکاری و راهنمایی اساتید مجرب سخن گفت و خواستار افزایش تعداد مقالات بخصوص مقالات ISIدر سطح منطقه یک شد . سپس دکتر رهنما ضمن تقدیر و تشکر از مسئولین واحد علوم و تحقیات فارس یادآور شد که پیشرفت در این واحد دانشگاهی بسیار محسوس است و این مدیون دلسوزی ریاست دانشگاه، دکتر اسدی و دیگر مسئولین دانشگاه می باشد. معاون پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: در دنیای امروز در حوزه دانشگاه باید به پژوهش و نوشتن مقاله روی آورد،چرا که با پژوهش است که هر واحد دانشگاهی به کمال می رسد. سپس دکتر رهنما کسب رتبه اول دانشگاه آزاد اسلامی در رشته ریاضی کاربردی(DEA،تحلیل پوششی داده ها) در جهان و همچنین کسب رتبه اولی در رشته شیمی در خاورمیانه را از افتخارات دانشگاه آزاد اسلامی دانست و خواستار توجه جدی مسئولین و معاونین واحدهای دانشگاهی به کارهای پژوهشی شدند. در پایان جلسه پرسش و پاسخ برگزار گردید و معاونین پژوهشی منطقه یک ضمن شرح فعالیتهای پژوهشی واحد خود،سوالاتی را در این خصوص مطرح و مسئولین دانشگاه نیز به تمامی سوالات پاسخ دادند. شایان ذکر است در حاشیه برگزاری این جلسه کلنگ احداث مسجد واحد علوم و تحقیقات فارس به متراژ 4500 متر به زمین زده شد.

 

 

انتخاب استاد واحد علوم وتحقیقات فارس بعنوان استاد نمونه کشوری

متن خبر

در مراسمی که تحت عنوان نکوداشت اساتید نمونه سراسر کشور با حضور دکتر جاسبی دانشگاه آزاد اسلامی در واحد علوم و تحقیقات تهران برگزار گردید دکتر هادی استوان مدیر گروه کارشناسی ارشد رشته حشره شناسی واحد علوم و تحقیقات فارس بعنوان استاد نمونه کشوری انتخاب شدند و ازایشان بخاطر فعالیتهای علمی و ارائه مقاله هایISI و طرح های تحقیقاتی تقدیر بعمل آمد

 

.: Weblog Themes By Pichak :.

درباره وبلاگ


با سلام!
این وبلاگ با هدف اطلاع رسانی اخبار ورودی های 89 مهندسی شیمی دانشگاه علوم و تحقیقات ایجاد شده و آماده انتشار مقالات, مطالب, درد دل و حرفهای نگفته شما دوستان عزیز است.
به امید همکاری شما (حتی شما دوست عزیز!)

آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب